Ogłoszenia duszpasterskie X Niedziela Zwykła 9.06.2024

1. Trwa czer­wiec – mie­siąc naszej szcze­gól­nej modli­twy do Naj­święt­sze­go Ser­ca Pana Jezu­sa. Przez udział w nabo­żeń­stwach czerw­co­wych wyna­gra­dza­my Boże­mu Ser­cu za grze­chy nasze i bliź­nich, wszel­kie znie­wa­gi i bra­ki w wie­rze. Dzię­ku­je­my za Boże miło­sier­dzie i pro­si­my o wytchnie­nie oraz pocie­chę w codzien­nych tro­skach. Nabo­żeń­stwa czerw­co­we w łącz­no­ści z Mszą Św.

2. Dzię­ku­ję wszyst­kim, któ­rzy uczest­ni­czy­li w pro­ce­sjach w Okta­wie Uro­czy­sto­ści Boże­go Cia­ła. Dzię­ku­je­my dziew­czyn­kom sypią­cym kwiat­ki, dzie­ciom pierw­szo­ko­mu­nij­nym nio­są­cym podusz­ki, mło­dzie­ży, Pani Kate­chet­ce Mał­go­si, Paniom nio­są­cym cho­rą­gwie, Jed­nost­kom Stra­ży nio­są­cym bal­da­chim, służ­bie litur­gicz­nej, Pani Orga­ni­st­ce i wszyst­kim modlą­cym się. Bóg Zapłać.

3. W kalen­da­rzu w tym tygodniu:

• wto­rek 11 czerw­ca– Św. Bar­na­by, apostoła

• czwar­tek 13 czerw­ca – Św. Anto­nie­go Padew­skie­go, kapłana

• pią­tek 14 czerw­ca – bł. Micha­ła Koza­la, bisku­pa i męczennika

1. W czwar­tek 13 czerw­ca po Mszy św. Ado­ra­cja Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu i róża­niec fatim­ski. Zapra­szam do wspól­nej modlitwy.

2. Zapro­sze­nie na „Przy­stań dla Rodzin” w Pel­pli­nie w nie­dzie­lę 16 czerw­ca. Począ­tek o 13.30 Msza św. w Bazy­li­ce Kate­dral­nej, następ­nie świa­dec­twa i kon­cert zespo­łu Siew­cy Led­ni­cy. Szcze­gó­ły na plakacie.

3. Za tydzień kolek­ta remontowa

4. Jest nowy numer Pielgrzyma

5. Zapo­wiedź przed ślubna:

Maciej Osso­wic­ki; kawa­ler; zam. Para­fia Naro­dze­nia NMP w Łęgu

Alek­san­dra Boh­la; pan­na; zam. Para­fia Mat­ki Bożej Czę­sto­chow­skiej Czar­na Woda