Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedziela Zwykła  30.06.2024

1. „Nie bój się, wierz tyl­ko” – dzi­siaj te sło­wa Pan Jezus kie­ru­je do każ­dej i każ­de­go z nas. War­to roz­po­czę­ty czas waka­cji wyko­rzy­stać do pogłę­bie­nia wia­ry i rela­cji z Bogiem.
  2. Dzię­ku­ję wszyst­kim, któ­rzy uczest­ni­czy­li w czerw­cu w nabo­żeń­stwach ku czci Naj­święt­sze­go Ser­ca Pana Jezusa.
  3. W kalen­da­rzu litur­gicz­nym w tym tygodniu:
    • śro­da — 3 lip­ca – św. Toma­sza, Apostoła
    • pią­tek – 5 lip­ca – św. Marii Goret­ti, dzie­wi­cy i męczennicy
    • sobo­ta – 6 lip­ca – bł. Marii Tere­sy Ledu­chow­skiej, dziewicy.
  1. Roz­po­czę­ła się pere­gry­na­cja Iko­ny Mat­ki Boskiej Nie­usta­ją­cej Pomo­cy w Klo­no­wi­cach i potem w Zawadzie.
  2. W tym tygo­dniu przy­pa­da­ją Dni Eucha­ry­stycz­ne: I pią­tek i sobota:
    • W czwar­tek ado­ra­cja Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu i modli­twy za wszyst­kich powo­ła­nych do służ­by Bożej oraz o nowe i świę­te powo­ła­nia od godz. 17.00 do Mszy św.
    • W pią­tek ado­ra­cja Naj­święt­sze­go Sakra­men­tu i oka­zja do spo­wie­dzi I piąt­ko­wej od 16.30 do Mszy. Będzie­my prze­pra­szać Ser­ce Jezu­sa za wszel­ki brak miło­ści, za lek­ce­wa­że­nie daru Boże­go miło­sier­dzia i pro­sić o łaskę nawró­ce­nia dla sie­bie i dla tych, któ­rzy Pana Boga prze­pra­szać nie chcą.
    • W sobo­tę o godz. 8.00 zapra­szam na Mszę św. i wspól­ny róża­niec Róże Różańcowe.
  1. Wszyst­kim, któ­rzy nie­ba­wem wyru­szą na waka­cje, życzy­my bez­piecz­nej podró­ży i dobre­go wypo­czyn­ku. A tych, któ­rzy w naszej wspól­no­cie będą spę­dzać czas wol­ny, ser­decz­nie pozdrawiamy.
  2. Zmar­li w minio­nym tygo­dniu: + Maria Jadwi­ga Cie­śliń­ska z Sza­ła­mai l.90 ;
    + Jani­na One­zor­ge z Jastrze­bia l.96. Zmar­łe para­fian­ki poleć­my Miło­sier­dziu Bożemu.